
Vajíčkovo – mrkvová pomazánka – odlehčená díky „odkapanému jogurtu“
Když tvořím pomazánky nebo různé dipy, tak úplně zbožňuju tu vychytávku, kdy se ...
Tento pudink ráda dělám dětem jednou za čas jako svačinu. Když je čas, vyrobím si tužší domácí pudink, když není, použiji bio vanilkový pudink, který obsahuje pravou vanilku a neobsahuje barviva.
Při přípravě pudinku nepoužívám mléko ani cukr, pak ho ale doplním o tvaroh a med.
Vznikne z toho jemný krémový dezert, který voní vanilkou a medem. Když je chuť na sladkou svačinu, je to pro mě přijatelná volba.
Konzistence této verze pudinku zůstane stejná, i když ho necháte nějakou dobu v lednici. Med dávejte do pudinku za studena. Zachová si tak maximum ochranných látek.